Apie mus

Kontaktai

[email protected] 

+370 670 62959

 

Apie

BEST PUB – geriausių barų rinkimai, skirti geriausiems barams atrasti ir įvertinti. Projekte gali dalyvauti visi barai, nepriklausomai nuo jų dydžio, asortimento ar koncepcijos. Rinkimuose dalyvaujančiame bare apsilankys ir jį pagal kruopščiai sudarytus vertinimo kriterijus įvertins anoniminiai nešališki apžvalgininkai. 

Keliaudama po šalies barus, BEST PUB komanda medžios ne tik gardžiausius kokteilius, rečiausius gėrimus ar rekordinį alaus kranų skaičių. Esame pasiryžę ieškoti kokybės ir unikalios patirties visur – tos nepakartojamos vietos, į kurią norėsis sugrįžti dar ir dar kartą. Juk geriausias baras – tai ne tik meniu, bet ir barmeno šypsena, švarios grindys ir ranka pasiekiamas kištukas pakrovėjui: tai patirtis, kuri sukelia tik pačias geriausias emocijas. 

Projekto tikslas – sudaryti geriausių barų top’ą, paremtą slaptų vertintojų nuomone: kiekvienas jų bus įvertintas kompetetingų anoniminių apžvalgininkų, atsižvelgiant į baro tipą ir veiklą, o svarbiausia, paslaugų kokybę. Projektas leis lankytojams atrasti naujas ir kitu žvilgsniu pamatyti jau žinomas ir mylimas vietas, o patiems barams – parodyti save ir pažvelgti į savo verslą iš šalies.

Dalyvių reitingai bei geriausiai pasirodžiusių barų top’as bus skelbiamas svetainėje bestpub.lt, o nugalėtojai bus pagerbti apdovanojimų metu.

 

Organizatoriai

Vidmantas Čičelis –  alaus someljė, konkursų teisėjas, savo sertifikatą įgijęs London Institute of Brewing and Distilling. Jau keletą metų Vidmantas keliauja po Lietuvos barus ir restoranus, kur pasakoja ir moko pramogų srities profesionalus alaus vartojimo kultūros. Vidmantas taip pat yra didžiausio Lietuvos craft alaus festivalio VAF organizatorius bei baro Local Pub savininkas. 

Emilija Ferevičiūtė – komunikacijos specialistė, taip pat yra viena iš VAF organizatorių ir baro Local Pub savininkė.