Kol Jūs jaukiai snaudėte ar leidote žiemiškus vakarus namuose įsitaisę su knyga ar prieš televizoriaus ekraną, Lietuvoje siautė slaptų vertintojų komanda, kurie aplankė daugiau nei 100 Lietuvos barų tam, kad išrinktų geriausius iš geriausių. Projektas BEST PUB startavo praėjusių metų rugpjūčio 8 dieną ir po 6 mėnesių darbo finišuos vasario 7-ąją, kai apdovanojimų metu paaiškės geriausiųjų TOP10. Kaip vyko vertinimas, kuo paremta vertinimo sistema, ir kaip gimė pati projekto idėja atsako projekto organizatoriai, Vidmantas Čičelis ir Emilija Ferevičiūtė.

  • 2019-01-18 12:00
Skaityti daugiau

Geriausio baro rinkimai BEST PUB juda link finišo tiesiosios - jau visai netrukus bus pradėtas skelbti geriausiųjų top’as. Praėjusią savaitę dalinomės geriausiomis BEST PUB agentų istorijomis, kurių per barų vertinimo pusmetį susikaupė tiek daug, kad teko nemažai pasukti galvą, kaip atrinkti pačias įdomiausias. Pristatome antrąją vertintojų nuotykių dalį, kuri privers šyptelėti ir susimąstyti visus, kurie iki šiol laikėsi įsitikinimo - „taip tikrai nebūna“.

 

  • 2019-01-11 12:00
Skaityti daugiau

Geriausio baro rinkimai BEST PUB juda link finišo tiesiosios - jau visai netrukus bus pradėtas skelbti geriausiųjų top’as. BEST PUB agentai pusmetį plušo vertindami, aprašydami ir dalindamiesi savo patirtimi, tarp jų pasitaikė ir nuostabių, komiškų, ir bejėgiškai galvą nunarinti privertusių situacijų - nuo burgerių patiektų su šaukštais, neblaivaus stovio virėjų ir prie baro atvirai švenčiančių barmenų. Norite žinoti, kur sulaukti tokių atrakcijų?! Dalinamės šmaikščiausiomis agentų istorijomis.

  • 2019-01-04 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur Jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir Jūsų augintiniai - BEST PUB sekliai ir naktinėtojai atskleis Jums viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šįkart persikeliame į Marijampolę ir jos „laukinius vakarus“. 

  • 2018-12-28 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur Jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir Jūsų augintiniai - BEST PUB sekliai ir naktinėtojai atskleis Jums viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Kalėdiniam vizitui BEST PUB agentai užsuko į Kauną ir apsilankė mitinės būtybės Kauko garbei pavadintame  bare.

  • 2018-12-21 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur Jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir Jūsų augintiniai - BEST PUB sekliai ir naktinėtojai atskleis Jums viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šįkart nervinių ląstelių gaivinti išsiruošėme į „Sanatoriją“.

  • 2018-12-14 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur Jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir Jūsų augintiniai – „Best Pub“ sekliai ir naktinėtojai atskleis Jums viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šį kartą slaptieji vertintojai vienai diena iškeliavo į Saulės miestą – Šiaulius ir aplankė miniomis lankytojų pagarsėjusį „Black Bar“.

  • 2018-12-07 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir jūsų augintiniai – „Best Pub“ sekliai ir naktinėtojai atskleis viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šį kartą slaptieji vertintojai kelioms dienoms persikėlė į Lietuvos pajūrį, tam, kad patikrintų, ką etatiniams barų lankytojams gali pasiūlyti Klaipėda.

  • 2018-11-30 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir jūsų augintiniai – „Best Pub“ sekliai ir naktinėtojai atskleis viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šį kartą slaptieji vertintojai lankėsi viename iš seniausiai Vilniuje veikiančių barų – „Baltuose drambliuose“.


  • 2018-11-23 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir jūsų augintiniai – „Best Pub“ sekliai ir naktinėtojai atskleis viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šįkart iš sostinės keliamės į Šiaulius ir pačiame miesto centre įsikūrusį „Cask 215“.

 

  • 2018-11-16 12:00
Skaityti daugiau