Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir jūsų augintiniai – „Best Pub“ sekliai ir naktinėtojai atskleis viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šį kartą slaptieji vertintojai kelioms dienoms persikėlė į Lietuvos pajūrį, tam, kad patikrintų, ką etatiniams barų lankytojams gali pasiūlyti Klaipėda.

  • 2018-11-30 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir jūsų augintiniai – „Best Pub“ sekliai ir naktinėtojai atskleis viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šį kartą slaptieji vertintojai lankėsi viename iš seniausiai Vilniuje veikiančių barų – „Baltuose drambliuose“.


  • 2018-11-23 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir jūsų augintiniai – „Best Pub“ sekliai ir naktinėtojai atskleis viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį. Šįkart iš sostinės keliamės į Šiaulius ir pačiame miesto centre įsikūrusį „Cask 215“.

 

  • 2018-11-16 12:00
Skaityti daugiau

Tiems, kurių penktadienis prasideda nuo galvos laužymo, kokią vietą pasirinkti vakarui praleisti: kur Jūsų lauks ne tik puikus maistas, gėrimai, pozityvios energijos užtaisas, unikali atmosfera, kur taip pat svetingai bus priimti ir Jūsų augintiniai - BEST PUB sekliai ir naktinėtojai atskleis Jums viską apie uždarą ir niekam nematomą barų gyvenimo pusę ir nupieš geriausiai slepiamų Lietuvos naktinio gyvenimo perliukų žemėlapį.  Šiandien leidžiamės į kelionę pas gomurio užkalbėtojus, kurie vakarais priglaudžia visus klaidžiojančius tamsiomis sostinės gatvėmis - „Nomads“.

  • 2018-11-02 12:00
Skaityti daugiau

Pati  „Blusynės“ išorė gana vintažinė - iškaba geležinė, siūbuojanti nuo vėjo gūsių, o įėjimas it šiek tiek aptrinta vitrina iš Hario Poterio filmuose vaizduojamo Skersinio skersgatvio: pamačius, nežinai, ko tikėtis viduje. Peržengus slenkstį pasitiko toks pat siurrealus vaizdas - įdomaus, senovinio stiliaus baras, tamsios interjero spalvos, įdomus sienų dekoras su išsilydžiusį gintarą primenančiais šviestuvais taip ir bersiveržiančiais lauk.

  • 2018-10-26 12:00
Skaityti daugiau

Na, bet žandikaulius žeme pavilkti vis dėlto teko… ir vilkosi jie paskui tiesiai nuo įėjimo, kol akims raibstant pasiekėmė barą. Visų pirma, patalpos didžiulės - viskas dekoruota nuotraukomis, paveikslais Kubos tematika: surasti bent menkiausią tarpelį ant sienos reikėtų nemažų pastangų. Šviečiantys, gėlėmis dekoruoti šviestuvai, lubos, prieblandos efektą kuriantis apšvietimas, kuris ir droviausią privers jaukioje priedangoje kelis judesius pademonstruoti. Baras įkurdintas prie šokių aikštelės, kur stovi dj pultas ir mergina už jo. Kaip bebūtų, trečiadienio vakarą - „Kubos namai“ buvo tuštoki: prie staliukų jaukiai įsikūrę sėdėjo kelios porelės, niekas nešoko… kol kas.

  • 2018-10-19 12:00
Skaityti daugiau

Baras, į kurį apsiginklavusi aukštakulniais ir akinančia šypsena įsiveržiau ketvirtadienio vakarą tik po darbų, įsikūręs pačioje judriausioje Vilniaus gatvėje. Pirmasis aspektas, į kurį atkreipiau dėmesį – tai eksterjeras: aiški iškaba ir egzotiškas ornamentas ant durų stiklo iš karto užsimena, kad viduje galime tikėtis šiek tiek daugiau nei eilinio pub’o aplinkos.

  • 2018-10-15 12:00
Skaityti daugiau

„Kur yra geriausias baras Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje? Kur lankytojas sulauks ne tik nepriekaištingo maisto ir gėrimų, bet ir bus aptarnautas pagal aukščiausius paslaugų sferos standartus bei mėgausis komfortu ir jo patirtį papildančia atmosfera? Visa tai paaiškės 2019 m. sausį, kai bus paskelbtas geriausias iš geriausių“, – skelbiama projekto sumanytojų pranešime.

  • 2018-08-08 12:00
Skaityti daugiau